Lead the Way
![MOH_Fasa](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img/https://pod.gr/storage/2023/02/MOH_Fasa.png)
Mini pod series με Γυναίκες που διαμορφώνουν το Μέλλον. Γυναίκες που οδηγούν τις εξελίξεις, γυναίκες δυνατές, δυναμικές, γυναίκες με επιτεύγματα, γυναίκες που εξελίσσονται. Ο Όμιλος Motor Oil σε συνεργασία με το pod.gr τους δίνει βήμα, αναδεικνύει τις ιστορίες τους, εστιάζει στη δράση τους. 50 χρόνια τώρα ο Όμιλος Motor Oil, με τη δύναμη της Ενέργειας διαμορφώνει το Μέλλον. Στο 1o επεισόδιο η Χριστίνα Γύλου, η Ελένη Παπαντωνοπούλου και η Γιώτα Τσιριγώτη, εργαζόμενες του Ομίλου Motor Oil μας διηγούνται τη δική τους ιστορία. Στο 2ο επεισόδιο η μοτοσικλετίστρια-διασώστρια του ΕΚΑΒ Νάσια Γκουβέρου και η κτηνοτρόφος Μάγδα Κοντογιάννη αποκαλύπτουν τις δυσκολίες και τις χαρές που κρύβει η πορεία τους. Στο 3ο επεισόδιο η παραολυμπιονίκης ξιφασκίας Κέλλυ Λουφάκη και η παιδίατρος και Πρόεδρος στο Δ.Σ της οργάνωσης «Γιατροί του Κόσμου Χαρά Τζιουβάρα μιλούν για τον δρόμο που επέλεξαν.
![Podcast - Lead the way | Pod.gr](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img/https://pod.gr/storage/2023/02/MOH_Lead-the-way_Pod-cover-01-scaled.jpg)