Επ. 3: Δύναμη γένους θηλυκού στο κοινωνικό πεδίο και τον αθλητικό χώρο
![MOH_Fasa](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img/https://pod.gr/storage/2023/02/MOH_Fasa.png)
Σύνοψη επεισοδίου
Δύο γυναίκες με ξεχωριστή και αξιοθαύμαστη πορεία, η καθεμία στον τομέα της, μιλούν για τη θηλυκή δύναμη στο πεδίο της κοινωνικής προσφοράς και του αθλητισμού. Η παιδίατρος και πρόεδρος της ΜΚΟ «Γιατροί του Κόσμου Ελλάδας» Χαρά Τζιουβάρα και η παραολυμπιονίκης στο άθλημα της ξιφασκίας με αμαξίδιο Κέλλυ Λουφάκη παραδίδουν ένα μάθημα για τον τρόπο που προσωπικές και κοινωνικές τραγωδίες μπορούν να μετατραπούν σε θαύματα ζωής.