Spory, με τον Μιχάλη Τσίγκρη και τον Γιώργο Τσαντάκη
Ο Γιώργος Τσαντάκης και ο Μιχάλης Τσίγκρης σκαλίζουν το αθλητικό έδαφος, φυτεύουν σπόρους αφήγησης και θερίζουν ιστορίες που αξίζει να ακουστούν. Μέσα από το Spory -που έχει μέσα του τον αθλητισμό, την ιστορία αλλά και τη δημιουργία κάτι καινούργιου- συνδέουν εποχές, πλάθουν εικόνες και καταλήγουν να ανασκευάζουν, να επιχειρηματολογούν και συνήθως να διαφωνούν.
![giorgos tsanakis-mixalis tsigris (1)](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossless,ret_img/https://pod.gr/storage/2021/04/giorgos-tsanakis-mixalis-tsigris-1.jpg)